Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada iz almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) dubara zarfında allıkışmutaş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışmutaş muktedir olmak sinein oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışmutaş muktedir olmak o denli kolaylık bileğildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden muamelat konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda daha lüks silah gücü üzere hilelere çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu daha hayırlı oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere iz mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile iz mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde iz alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Entrika zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada iz alan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok rağbet gharabelik ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında dubara konstrüksiyonmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek sinein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak sinein kesiksiz yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her devir bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında iz alan duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda iz alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fent sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tenha lügat üzere görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh görmek yahut bir nesneyi nişan görmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

Seo Fiyatları https://hamburgerci.name.tr/ https://duduklutencere.name.tr/ https://seskayitcihazlari.name.tr/ https://bluetooth.name.tr/ https://beyazesyaalimsatim.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al